TESTUJ ZA DARMO

Przetestuj otoKreatora i przekonaj się jak wiele potrafisz w nim zrobić. Kliknij w poniższy przycisk aby uruchomić wersję demo.

URUCHOM DEMO

 

ZAMÓW I KORZYSTAJ

Zamawiając otoKreatora otrzymujesz kompleksową usługę razem z przestrzenią hostingową dla stworzonej strony i skrzynek poczty email!

ZAMÓW TERAZ

 

PRENUMERUJ WIEDZODAJNIĘ

Zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o artykułach na Wiedzodajni o12.
Wiele praktycznych porad, które pomogą Ci pełniej wykorzystać potencjał własnej strony internetowej.

Email:

Przepisz powyższy kod
 
Prezentacja

Zobacz otoKreatora w akcji

Poniżej prezentuję kilkuminutowy film, a którym zobaczycie na czym polega praca z otoKreatorem stron internetowych.

Znajdziecie na nim kilka podstawowych opcji tego narzędzia takich jak: dostosowanie wyglądu, wprowadzenie treści, aktywacja działu aktualności i wstawienie galerii zdjęć.

Film nie wyczerpuje w żaden sposób wszystkich możliwości otoKreatora. Dodatkowe informacje, rodzaj praktycznego poradnika znajdziecie w odrębnym dziale tej strony "Jak to zrobić".

 

Jeśli obejrzeliście ten film, spodobała Wam się praca z otoKreatorem i chcecie spróbować własnych sił, możecie uruchomić wersję demo pod adresem: http://otokreator.pl

Demo pozwala dotknąć i sprawdzić działanie praktycznie wszystkich funkcjonalności za wyjątkiem publikacji oraz opcji, które mogłyby być wykorzystane w niebezpieczny sposób przez osoby, które mają inne cele niż przetestowanie otoKreatora.