TESTUJ ZA DARMO

Przetestuj otoKreatora i przekonaj się jak wiele potrafisz w nim zrobić. Kliknij w poniższy przycisk aby uruchomić wersję demo.

URUCHOM DEMO

 

ZAMÓW I KORZYSTAJ

Zamawiając otoKreatora otrzymujesz kompleksową usługę razem z przestrzenią hostingową dla stworzonej strony i skrzynek poczty email!

ZAMÓW TERAZ

 

PRENUMERUJ WIEDZODAJNIĘ

Zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o artykułach na Wiedzodajni o12.
Wiele praktycznych porad, które pomogą Ci pełniej wykorzystać potencjał własnej strony internetowej.

Email:

Przepisz powyższy kod
 
Pomoc

Kanały wsparcia użytkowników otoKreatora

Każdy użytkownik otoKreatora ma dostęp do kilku kanałów wsparcia, które pozwolą efektywniej wykorzystać potencjał tego narzędzia.

Jak to zrobić?

To baza artykułów na temat pracy z otoKreatorem. Szereg praktycznych porad przygotowanych przez platformę o12.pl. Jeśli zastanawiasz się jak w otoKreatorze osiągnąć dany efekt w pierwszej kolejności przejrzyj ten dział.

JAK TO ZROBIĆ?

Forum wsparcia

Drugim kanałem wsparcia dla użytkowników otoKreatora jest forum Majstrów Internetu SiteMajster.pl. Stworzyliśmy tam odrębny dział, w ramach którego użytkownicy otoKreatora mają możliwość wzajemnie sobie pomagać. Na forum są także aktywne osoby bezpośrednio związane z platformą hostingową o12.pl dzięki czemu jakość świadczonego wsparcia prezentuje najwyższy poziom.

Jeśli masz pytania związane z budową strony w otoKreatorze w pierwszej kolejności sprawdź wątki na forum. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi utwórz nowy i zadaj swoje pytanie.

WEJDŹ NA FORUM

Baza Wiedzy

Trzecim kanałem wsparcia jest Baza Wiedzy na o12.pl, a konkretnie dział poświęcony bezpośrednio otoKreatorowi. Znajdziesz tu podstawowe informacje na jego temat, przydatne w sytuacji korzystania z aplikacji, a zwłaszcza w początkowym okresie jej użytkowania.

W Bazie Wiedzy znajdziesz również wiele informacji na temat pracy z cPanelem, systemem do zarządzania kontem hostingowym, które w podstawowej wersji jest integralną częścią otoKreatora.

BAZA WIEDZY

Biuro Obsługi Klienta

W sytuacji gdy nie uda Ci się uzyskać odpowiedzi na swoje pytanie korzystając z powyżej wymienionych kanałów, czwartym jest bezpośredni kontakt z Biurem Obsługi Klienta o12.pl. Korzystaj jednak z niego tylko wtedy gdy faktycznie nie możesz uzyskać wsparcia na innych kanałach. Aby uzyskać wsparcie Biura Obsługi Klienta w zakresie budowy strony w otoKreatorze skontaktuj się z nami pisząc z autoryzowanego adresu email na adres bok@o12.pl.