TESTUJ ZA DARMO

Przetestuj otoKreatora i przekonaj się jak wiele potrafisz w nim zrobić. Kliknij w poniższy przycisk aby uruchomić wersję demo.

URUCHOM DEMO

 

ZAMÓW I KORZYSTAJ

Zamawiając otoKreatora otrzymujesz kompleksową usługę razem z przestrzenią hostingową dla stworzonej strony i skrzynek poczty email!

ZAMÓW TERAZ

 

PRENUMERUJ WIEDZODAJNIĘ

Zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o artykułach na Wiedzodajni o12.
Wiele praktycznych porad, które pomogą Ci pełniej wykorzystać potencjał własnej strony internetowej.

Email:

Przepisz powyższy kod
 
Jak to zrobić?

Poradnik dla użytkowników otoKreatora

Możesz przeszukać zawartość tej strony i jednocześnie witryny o12.pl razem z działem Wiedzodajni.

Strona zabezpieczona hasłem

Opublikowany 2014/09/01

ochronaZdarzają się sytuacje kiedy potrzebujemy określoną podstronę serwisu zabezpieczyć hasłem, tak aby do treści na niej zawartych miały dostęp tylko osoby do tego upoważnione.

W przypadku strony prowadzonej w otoKreatorze także mamy możliwość wprowadzenia takiego zabezpieczenia i nie jest to procedura skomplikowana.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

Link do zewnętrznego serwisu w Menu strony

Opublikowany 2014/06/19

linkCzasami zdarza się, że chcemy w głównym menu naszej strony wstawić link do zewnętrznego serwisu WWW. Takim przykładem na tej stronie jest dział Forum dostępny w menu, który po kliknieciu na nim prowadzi na zewnętrzny adres URL.

Sprawdźmy czy to skomplikowane zadanie.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »

otoKreator stron WWW i SEO

Opublikowany 2014/06/06

PozycjonowanieJeśli mamy stronę internetową, a nie jest ona widoczna w wyszukiwarkach - zwłaszcza w Google - to małe szanse, że będzie intensywnie odwiedzana. Większość ruchu generowanego w sieci to ruch z wyszukiwarek ważne więc aby nasza strona była w stanie odpowiednio zaprezentować się ich robotom, które każdego dnia odwiedzają miliony stron i gromadzą w swoich bazach informacje na ich temat.

Przeczytaj pozostałą część wpisu »