TESTUJ ZA DARMO

Przetestuj otoKreatora i przekonaj się jak wiele potrafisz w nim zrobić. Kliknij w poniższy przycisk aby uruchomić wersję demo.

URUCHOM DEMO

 

ZAMÓW I KORZYSTAJ

Zamawiając otoKreatora otrzymujesz kompleksową usługę razem z przestrzenią hostingową dla stworzonej strony i skrzynek poczty email!

ZAMÓW TERAZ

 

PRENUMERUJ WIEDZODAJNIĘ

Zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o artykułach na Wiedzodajni o12.
Wiele praktycznych porad, które pomogą Ci pełniej wykorzystać potencjał własnej strony internetowej.

Email:

Przepisz powyższy kod
 
Jak go zdobyć?

Jak zdobyć otoKreatora dla własnej strony

Zacznijmy od tego co tak naprawdę jest potrzebne do uruchomienia własnej strony internetowej. Są potrzebne w zasadzie trzy elementy:

  1. Strona internetowa.
  2. Hosting, czyli miejsce do publikacji plików strony internetowej.
  3. Domena, czyli adres pod jakim nasza strona będzie dostępna w sieci, np: www.moja-nazwa.pl.

Strona internetowa

Możesz zlecić jej wykonanie zewnętrznej firmie lub możesz ją stworzyć samodzielnie do tego bez komplikacji i długiego oczekiwania na efekty. Zrobisz to w otoKreatorze stron internetowych. Jeśli masz otoKreatora masz również swoją stronę internetową.

Hosting

Miejsce na serwerze dla strony, to ważny element układanki. Możesz mieć stronę www, ale jeśli nie masz miejsca na serwerze, to tylko Ty będziesz mógł ją oglądać, a przecież nie o to chodzi.

Mając otoKreatora nie martwisz się o hosting, ponieważ jest on jego integralną częścią. Na potrzeby swojej strony otrzymujesz przestrzeń 500 MB, co wystarcza do stworzenia nawet bardzo rozbudowanej w działy strony. Ta cała witryna, na której teraz jesteś wykorzystuje zaledwie 10 MB przestrzeni, pozostaje więc sporo zapasu na dalszy jej rozwój lub dla kont email bo i takie można uruchomić.

Do swojej dyspozycji masz panel administracyjny cPanel, dostęp do konta FTP, możliwość zakładania wspomnianych kont email, opcję integracji z bezpłatną usługą CloudFlare (pliki strony w bezpiecznej chmurze), opcję konfiguracji akceleratora stron Varnish Cache (daje mocne przyśpieszenie), codzienne kopie bezpieczeństwa i wiele innych opcji. To wszystko masz w standardzie z otoKreatorem!

Domena

Adres Twojej strony również jest bardzo ważny. Zamawiając otoKreatora możesz od razu zarejestrować domenę .pl, .eu, .com lub wiele innych. Możesz także wybrać uruchomienie strony w otoKreatorze na bezpłatnej domenie. Ty decydujesz.

Jak widzisz z otoKreatorem otrzymujesz kompleksową usługą i nie martwisz się o nic. Szkoda nerwów, czasu i pieniędzy.

Jak zamówić otoKreatora?

otoKreatora udostępniamy na platformie hostingowej o12.pl. Możesz poznać więcej szczegółów pod adresem: http://o12.pl/hosting/otokreator lub bezpośrednio przejść do zamówienia korzystając z poniższego przycisku.

Koszt dostępu do otoKreatora, utrzymanie strony w nim wykonanej oraz konta hostingowego, to zaledwie 100 zł netto / rok co daje jedynie 8,33 zł netto / miesiąc!

Sprawdź także dział "Promocje" bo być może teraz będziesz mógł nabyć otoKreatora w niższej cenie.