TESTUJ ZA DARMO

Przetestuj otoKreatora i przekonaj się jak wiele potrafisz w nim zrobić. Kliknij w poniższy przycisk aby uruchomić wersję demo.

URUCHOM DEMO

 

ZAMÓW I KORZYSTAJ

Zamawiając otoKreatora otrzymujesz kompleksową usługę razem z przestrzenią hostingową dla stworzonej strony i skrzynek poczty email!

ZAMÓW TERAZ

 

PRENUMERUJ WIEDZODAJNIĘ

Zapisz się aby otrzymywać powiadomienia o artykułach na Wiedzodajni o12.
Wiele praktycznych porad, które pomogą Ci pełniej wykorzystać potencjał własnej strony internetowej.

Email:

Przepisz powyższy kod
 
Funkcjonalność

Co potrafi otoKreator stron internetowych

otoKreator to narzędzie wszechstronne. Nie tylko stworzysz w nim atrakcyjnie wyglądającą wizytówkę swojej firmy, ale w pełni funkcjonalną witrynę, którą z powodzeniem możesz wykorzystać do prezentacji swojej działalności, marki, produktów i usług. A jeśli nie chcesz prowadzić strony o charakterze komercyjnym otoKreator pomoże Ci stworzyć stronę na temat Twoich zainteresowań, hobby itd... Bez problemu poprowadzisz swojego bloga, galerię zdjęć i wiele więcej...

Praca w trybie wizualnym

Redagując stronę, wstawiając teksty, zdjęcia, filmy... od razu widzisz jak wszystkie te elementy będą prezentowały się po publikacji witryny.

Przeciągnij i upuść

Każdy element strony możesz złapać myszką i przeciągnąć w miejsce gdzie chcesz aby został umieszczony. Efekty swojej pracy widzisz w czasie rzeczywistym.


Zmiana wyglądu strony

Bazowy szablon możesz łatwo dostosować zmieniając jego kolorystykę, wykorzystane czcionki, a także układ czy szerokość kolumn.

Wielopoziomowa struktura

menuTworzysz tyle działów na swojej stronie ile potrzebujesz, wielopoziomowa struktura menu ułatwi internautom dotarcie do ważnych informacji.


Dodatkowe moduły i jeszcze więcej możliwości na Twojej stronie

otoKreator to także wiele użytecznych modułów i widgetów. Dzięki nim wzbogacisz swoją stronę m.in. o takie funkcjonalności jak: galeria zdjęć, blog, aktualności, sklep internetowy, filmy wideo, system komentarzy, formularze kontaktowe, social media, wyszukiwarka, mapy Google, slajdery obrazów, reklamy na których możesz zarabiać, np. Google Adwords, statystyki odwiedzin Google Analytics, optymalizacja SEO  i inne.


Dla urządzeń mobilnych

Strona, którą zbudujesz w otoKreatorze będzie świetnie prezentować się również na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony i tablety. Da Ci to więcej możliwości skutecznego dotarcia do nowych Klientów.

Wdrażaj własne pomysły

To proste. W otoKreatorze możesz umieszczać także własne skrypty JavaScript, a nawet PHP. Ta wyjątkowa możliwość pozwala na wdrożenie praktycznie dowolnych funkcjonalności, które uatrakcyjnią Twoją witrynę.